Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Stavebné pozemky v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina

Interné ID: MA138
Ulica: Levočská dolina
Mestská časť: Levočská Dolina
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Stavebný pozemok
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu v lokalite Slnečná úboč, Levočská Dolina, okres Levoča. Sú situované v krásnej slnečnej a tichej rekreačnej oblasti, vzdialenej 7 km od historického mesta Levoča,

-výmera pozemkov: 586m2, 593m2, 830m2,
-prístup k pozemku: asfaltová komunikácia, spevnená cesta,
-inžinierske siete: rozvody elektrickej energie, verejný vodovod, kanalizácia,
-v blízkosti: rekreačné zariadenie s reštauráciou, wellness centrum, bowlingové dráhy,
-možné aktivity: v zimných mesiacoch v úplnej blízkosti lyžiarsky vlek, v letných mesiacoch krásne túry po okolí, dostatok cyklistických trás, bio kúpalisko, yklistický chodník Levočská dolina - Levoča.

Cena predávanej nehnuteľnosti je 200,- €/m2 bez DPHpri kúpe jedného pozemku. Pri kúpe dvoch pozemkov cena 185,- €/m2 bez DPH.

Súčasťou predaja je aj projektová dokumentácia a stavebné povolenie na apartmánový dom. Právny servis zabezpečujeme prostredníctvom advokátskej kancelárie. V prípade záujmu Vám ponúkame bezplatné finančné poradenstvo, naším odborníkom spojené s financovaním nehnuteľnosti. Pre viac informácií a prípadnú obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 0915 140 759.

link na 360° fotografiu lokality: https://bit.ly/3Dh4VWo

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné

Pozrieť na mape

Maklér

Martin Augustiňák

Martin Augustiňák

konateľ spoločnosti

  • Slovensky

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti