Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Služby našej realitnej kancelárie

Výkup nehnuteľností

Vykúpime Vašu nehnuteľnosť za férovú cenu. A to rýchlo a bezpečne. 

Potrebujete rýchlo, bezpečne a výhodne predať Vašu nehnuteľnosť? Tak ste na správnej adrese. 

Vykupujeme všetky druhy nehnuteľností: byty, domy, pozemky, chaty...

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. 


Virtuálne prehliadky

Virtuálna prehliadka je atraktívna prezentácia nehnuteľnosti, ktorú realizujeme v rámci našej bežnej spolupráce na úrovni, v súlade s aktuálnymi trendmi a bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Čo virtuálna prehliadka nehnuteľnosti prináša pre Vás ako predávajúceho:

  • Šetrí Vám veľké množstvo času - Vaša nehnuteľnosť je dostupná pre potenciálnych kupujúcich 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
  • Prefiltrujeme záujemcov. Prinesieme len tých serióznych - často dokonca tých finálnych.
  • Pripravíme pre vás virtuálnu prehliadku, video prezentáciu a 3D sken s pôdorysom vašej nehnuteľnosti.
  • Moderná forma prezentácie Vašej nehnuteľnosti priláka viac záujemcov než obyčajná fotografia.
  • Vďaka virtuálnej prehliadke zaznamenáte viac zobrazení inzerátu a menej zbytočných obhliadok.

Naším cieľom je poskytnúť Vám  profesionálnu službu.


Zábery z dronu

Využitie dronov pre profesionálne fotografovanie z vtáčej perspektívy sa stáva stále obľúbenejším marketingovým nástrojom pri predaji nehnuteľnosti. Pre záujemcov o kúpu totiž zohráva dôležitú úlohu aj lokalita kde sa nehnuteľnosť nachádza.

Táto technika je využívaná predovšetkým na zobrazovanie rodinných domov, chát, pozemkov, ale aj komerčných nehnuteľností. Našim klientom ponúkame túto doplnkovú službu ako súčasť prezentácie ich nehnuteľností. A to všetko bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.


Virtuálny staging a vizualizácie

V súčasnom svete, ktorý je neustále ovplyvňovaný rýchlym technologickým rozvojom, sa v oblasti nehnuteľností a interiérového dizajnu stále viac presadzuje pojem, ako je virtuálny staging.

Táto metóda umožňuje potenciálnym kupcom alebo nájomcom predstaviť si, ako by mohol vyzerať prázdny priestor po jeho zariadení, a to bez fyzickej prítomnosti nábytku či dekorácií. Pomocou sofistikovaného softvéru sa vytvoria realistické 3D modely, ktoré zobrazujú jednotlivé miestnosti zariadené v rôznych štýloch a farebných schémach. Tento proces otvára dvere k nekonečným možnostiam prezentácie nehnuteľností, umožňujúc tak zaujať širšie spektrum potenciálnych záujemcov.

Na druhej strane, vizualizácie, ktoré sú často používané ruka v ruke s virtuálnym stagingom, predstavujú vizuálnu techniku, ktorá umožňuje zákazníkom lepšie pochopiť a vizualizovať si výsledok projektu pred jeho skutočnou realizáciou.

Integrácia virtuálneho stagingu a vizualizácií do procesu predaja alebo prenájmu nehnuteľností predstavuje významný pokrok v tejto oblasti. Tieto metódy zvyšujú atraktivitu ponúkaných priestorov, poskytujú záujemcom predstavu o možnostiach, ktoré daný priestor ponúka, čo zvyšuje ich schopnosť predaja či prenájmu.


Servis pri prevode nehnuteľnosti

Máte na predaj nehnuteľnosť a našli ste si sami aj kupujúceho? 

Vybavíme za Vás všetko potrebné. Vyhnete sa tak všetkým vybavovačkám a to za priaznivú odmenu pre našu realitnú kanceláriu. 


Agent kupujúceho

V súčasnom rozvíjajúcom sa svete nehnuteľností sa objavuje stále viac profesionálov, ktorí sa špecializujú na rôzne aspekty tohto odvetvia. Jednou z kľúčových postáv, ktorá zohráva významnú úlohu v procese kúpy nehnuteľnosti, je agent kupujúceho - profesionálny odborník, ktorý zastupuje jeho záujmy a potreby počas celého procesu.

Má všeobecný rozhľad o trhu s realitami, aktuálnych cenách, trendoch a dostupných nehnuteľnostiach, čo mu umožňuje efektívne vyhľadávať ponuky, ktoré najlepšie vyhovujú klientovi.

Zastupuje záujmy kupujúceho počas vyjednávania o cene a najvýhodnejších podmienkach kúpy. Vďaka svojej odbornosti a právnym znalostiam zabezpečuje transparentnosť procesu v súlade so zákonom.

Pomáha riešiť prípadné komplikácie počas procesu kúpy, týkajúce sa stavu nehnuteľnosti, právnych sporov alebo financovania, zabezpečuje hladký priebeh transakcie.

Poskytuje kupujúcemu cenné poradenstvo a podporu po úspešnom zavŕšení kúpy nehnuteľnosti, pomáha mu maximalizovať hodnotu jeho investície radami o možnostiach prenájmu alebo ďalšom investovaní.

Vďaka komplexným službám a odbornej podpore je agent kupujúceho neoceniteľným partnerom pre každého, kto sa chystá vstúpiť do sveta nehnuteľností, keďže záujmy a potreby kupujúceho sú pre neho vždy na prvom mieste.