facebook

Naše služby

Popis činnosti
 

Sme realitná kancelária Alpha Reality s.r.o.. so sídlom v meste Spišská Nová Ves. Dlhoročným pôsobením na trhu ponúkame kompletný realitný servis, ktorý zahŕňa sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností, poradenské a právne služby, hypotekárne poradenstvo, odhad hodnoty a výkup nehnuteľností. Našou prioritou je diskrétnosť, individuálny prístup a vysoká úroveň poskytovaných služieb. Špecializujeme sa taktiež na výkup nehnuteľností

Radi sa s Vami stretneme v našich priestoroch na Hviezdoslavovej ulici 8 v meste Spišská Nová Ves a preberieme všetky možnosti predaja, prenájmu, kúpy či výkupu vašej nehnuteľnosti.
 

Výkup nehnuteľností
 

Našli ste vysnívanú nehnuteľnosť a čo najskôr potrebujete predať tu svoju? Dostali ste sa do finančných problémov a hrozí vám EXEKÚCIA či DRAŽBA? Nezvládate splácať úvery či nebankové pôžičky a hrozí vám, že prídete o strechu nad hlavou?

Vykúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie vašej finančnej situácie. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete našu realitnú kanceláriu, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať. Ponúkame vám rýchle a diskrétne jednanie, úhradu všetkých poplatkov a bezplatné zabezpečenie právneho servisu. Samozrejmosťou je férová výkupná cena.

Pri určení výkupnej ceny nehnuteľnosti vychádzame vždy z trhovej hodnoty stanovenej znalcom. Z tejto hodnoty naša realitná kancelária vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu, a to až do 90% trhovej ceny. Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.
 

Kompletný právny servis
 

Naša realitná kancelária uhradí dohodnutú čiastku rýchlo a operatívne a tiež za Vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime vás pri jednaní s Vašimi veriteľmi a inými subjektmi.