Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Pridaj sa k nám.

 

Kto sme? Sme realitná kancelária, ktorá má sídlo v Spišskej Novej Vsi, no pôsobíme aj v lokalitách: Levoča, Poprad, Kežmarok a okolie. Ak nie si ani z jednej z daných lokalít, nevadí. Naším cieľom je rozvíjať svoje pôsobenie. 

Vždy sa snažíme rozvíjať sa a preto využívame najmodernejšie technológie. Máme práce vyše hlavy a preto hľadáme do nášho tímu šikovného človeka na pozíciu realitný maklér/ maklérka.

Mnohí ľudia tvrdia, že realitných kancelárií a maklérov je v lokalitách, ktorých pôsobíme veľa. A áno majú pravdu. Je nás v celku dosť ale rozdiel je v tok kto ako pracuje. 

My ťa "remeslu" naučíme. Neboj nehodíme ťa len takpovediac do vody a uč sa plávať. Počas celej doby u nás sme ti plne k dispozícii a to už od zaškolovacieho procesu. 

 

   

Náplň práce:

- vyhľadávanie nehnuteľností na predaj,

- príprava ponuky s nehnuteľnosťami (práca v internom systéme),

- príprava dokumentácie,

- vybavovačky (pošta, kataster...),

- obhliadky nehnuteľností, 

- vytváranie a editácia virtuálnych prehliadok (neboj naučíme ťa),

- správa nehnuteľností v internom systéme,

- šírenie dobrej nálady.

 

Čo ponúkame?

- nadštandardné finančné ohodnotenie- prácu v príjemnom prostredí,

- možnosť čiastočnej práce z domu,

- flexibilný pracovný čas,

- nadštandardné finančné ohodnotenie.

 

Prečo s nami? 

U nás máš k dispozícii nástroje pre rýchli, produktívny a efektívny štart v realitách. 

Vkusná, moderná a reprezentatívna kancelária so zasadačkou na tvoje stretnutia (áno v iných realitných kanceláriách sa platí nájomné). 

Využívať môžeš bezplatne moderné technológie ako: mašinka na vytváranie moderných virtuálnych prehliadok a vysoko kvalitných fotografií nehnuteľností, dron pre zábery z vtáčej perspektívy, stabilizátor pre stabilné videá, bezdrôtové mikrofóny, AI - nástroj umelej inteligencie, profesionálne  platené programy na úpravu vytvoreného obsahu.

 

 

Všetko potrebné ťa naučíme. Neboj, nehodíme ťa do vody, aby si sa naučil plávať sám. 

V kľude sa nám ozvi, dohodneme si osobné stretnutie, kde sa dozvieš viac o nás a o tejto pracovnej ponuke. 

 

Miesto výkonu práce: Hviezdoslavova 8, Spišská Nová Ves